خرید سرور مجازی اشتراکی

ما برای اینکه هزینه های سرور مجازی شما به حداقل مقدار خود کاهش پیدا کند تصمیم گرفته ایم که یک سرور مجازی قدرتمند برای شما تهیه کنیم و شما کافیست یوزرنیم و پسورد معاملاتی خود به همراه ربات معاملاتی خود که می خواهید روی حساب شما به صورت 24 ساعته در حال اجرا باشد برای ما ارسال کنید که داخل سرور ، ربات شما را اجرا کنیم . لازم به ذکر است که یوزر نیم وپسورد این سرور اشتراکی فقط دست پشتیبان سرور خواهد بود و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت !

slider4

پلن یک ماهه اشتراکی

پلن اشتراکی

مناسب برای ربات های معامله گری
195,000 تومان ماهیانه
  • پردازنده 32vCore(s)
  • رم 64 گیگابایت
  • 2048 گیگابایت فضا
  • هارد دیسک NVMe
  • پورت اتصال 10 گیگابیت
  • قیمت تتری: 6.5$

کلمۀ VPS مخفف Virtual Private Server است و به فارسی خودمان می‌شود: سرور مجازی. سرور (server)، یک رایانه قدرتمند است که تمام فایل‌ها و اطلاعات شما روی آن قرار میگیرد و مانند سیستم خودتان است با این تفاوت که 24 ساعت روشن و به اینترنت متصل است.

خیر ، همان گونه که در سوال قبل هم گفته شد سرور مجازی خودش یک کامیپوتر کامل است که معمولا در کشور های اروپایی قرار دارد

سرور مجازی اختصاصی تمام اختیارات عم از یوزر نیم و پسورد خوده سرور در اختیار خریدار آن قرار خواهد گرفت و کنترل تمامی اجزای آن به عهده خوده خریدار می باشد .ولی سرور مجازی اشتراکی مخصوص ربات های معامله گری می باشد که ما با دریافت یوزرنیم و پسورد حساب معاملاتی و ربات معامله گری شما آن را داخل سرور اشتراکی به اجرا در میاریم ، طبیعی است در این حالت یوزر نیم و پسورد خوده سرور به کسی داده نمی شود و پشتیبان سرور به تمامی امورات آن رسیدگی می کند و خریدار را از هر گونه پیچیدگی به دور می کند ! لذا توصیه اکید داریم کسانی که حرفه ای نیستند از سرویس اشتراکی استفاده کنند.

بله . به راحتی می توانید چندین ربات (بسته  به قدرت و توانایی و کشش سرورتون ) روی سرور تون اجرا کنید .

برای اینکه بتوانید چندین متاتریدر ( متاتردیدر 4 ) روی سیستم خودتون داشته باشید کافی است وارد مسیر زیر بشوید :
C:\Program Files (x86)
و به دنبال پوشه نصبی متاتریدر 4 بگردید و پس از پیدا کردن پوشه ، آن را کپی و به هر تعداد که خواستید پیست کنین ! هر یک از موارد کپی شده یک متاتریدر جدا خواهد بود که قابلیت لاگین یک حساب جدید را دارد .

توجه : روی یک سرور معمولی بیشتر از 3 متاتردیدر به هیچ عنوان توصیه نمی شود !

خیر ، به دلیل اینکه این ربات از کتاب خانه های تلگرام استفاده می کند و تلگرام داخل ایران فیلتر است پس سرور مجازی ای که در داخل ایران باشد بدرد این ربات نخواهد خورد .

خیر به هیچ عنوان ، برای اولین بار ربات را خریداری می کنید و می خواهید آن را اجرا کنید حتما قبل از ساعت 10 صبح یا بعد از ساعت 10 شب باشد و پس از اجرای آن دیگر دست به سیاه و سفید نخواهید زد . حتی دیگر نیاز به لاگین به داخل سرور ندارید ربات خودش خودکار شروع به کار می کند .

حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز سرور 2016 به بالا ، یک پردازنده قدرتمند تک هسته ای ، 2 گیگ بایت رم ، 20 گیگ فضای اس اس دی ، و حتما از پورت شبکه 1Gbps به بالا بهره مند باشد.

اساسا روی هیچ رباتی که برای متاتریدر نوشته شده باشد و آن ربات از کتاب خانه های سیستم عامل ویندوز استفاده کرده باشد روی هیچ سیستم عاملی به غیر از ویندوز قابل اجرا نخواهد بود پس در حالت کلی ربات ها (علی الخصوص ربات Gold Digger) روی تلفن همراه و … قابل اجرا نیست .

توجه : برای این دسته افراد که دسترسی به سرور اختصاصی برایشان دشوار یا امکان پذیر نیست توصیه می کنیم از سرویس پلن اشتراکی ما استفاده کنند!

متداول