woman-working-from-home-during-coronavirus-covid-19-quarantine-remote-office-concept

آموزش تریدینگ‌ویو

وبسایت تریدینگ ویو(tradingview.com)  مهم ترین سرویس وابزار تحلیل تکنیکال برای معامله گران است زیرا بیشترین خدمات تحلیلی در تمام بازارهای مالی را به دنیا ارائه می کند. این سایت نمودار های قیمتی سهام ها،  انواع جفت ارزها، شاخص های بازار امریکا، فلزات، معاملات آتی، قراردادهای مابه‌ التفاوت (CFD) ها، ارزهای دیجیتال و … و هر آنچه که یک تریدر به آن نیاز دارد را در اختیارش قرار می دهد.

با سرچ کردن عبارت tradingview.com در گوگل، وارد سایت تریدینگ ویو می شویم. در صفحه نخست خلاصه ای از وضعیت بازار را میبینیم.

 

این سایت یک نسخه رایگان دراختیارتاتون قرار میده که امکانات مناسبی هم داره ولی اگر درآینده پیشرفت کردید و نیاز به استفاده از امکانات بیشتری را در این پلتفرم داشتید از نسخه های پولی که عبارتند از : pro و +pro وpremium  با ویژگی‌های متفاوت استفاده کنید . در نسخه رایگان محدودیت هایی وجود داره از جمله مهم ترین محدودیت ها اینکه بیشتر از سه اندیکاتور در یک زمان نمی تونید استفاده کنید، مشاهده نمودار قیمت ها در بازه زمانی پایین تر از یک دقیقه امکان پذیر نیست،  فقط یک چارت می تونید باز کنید در حالیکه در نسخه های پولی این قابلیت وجود داره که همزمان چارت های مختلفی باز کنید وهمچنین نمی تونید از آلارم استفاده کنید.

برای ایجاد حساب کاربری در تریدینگ ویو، پس از ورود سایت به آدرس Tradingview.com  در گوشه‌ی بالا سمت راست روی گزینه‌ی start free trialکلیک کنید. شما می‌توانید با استفاده از ایمیل خود یا حساب گوگل، توییتر یا فیسبوک اقدام به ایجاد حساب کنید.

 

 

لازم به ذکر است که برای خرید اکانت های پرو می توانید از طریق ارز دیجیتال نیز اقدام به خرید نمایید ( مناسب برای ایران که دسترسی به حساب های پی پال ندارند ) تنها مشکل این روش اینکه شما باید پلن سالیانه رو انتخاب کنین و نمی تونید با پرداخت ماهیانه با کریپیتو داشته باشین متناسب با نوع اکانت مورد نظر یکی از اکانت ها برای را انتخاب می کنیم سپس نوع پرداخت را سالیانه ( Annually ) می گذاریم و گزینه Next  را می زنیم  مراحل باقی مانده پرداخت را مطابق عکس ها پیش میریم . تنها نکته مهم اینکه صرافی کوین بیس ایران رو تحریم کرده و نمی تونیم با صرافی کوین بیس اقدام به ئرداخت نماییم و باید مستقیما به خوده کیف پول تریدینگ ویو واریز نماییم ( مراحل 8 به بعد )

میریم قسمت home page سایت: